Водопостачання

Підбір насоса для водопостачання будинку та зрошення

Поради та рекомендації щодо вибору насосів для водопостачання враховують основні параметри, що характеризують роботу насоса. Робоча точка насоса складається з висоти підйому (Н) та потужності (Q). Висота підйому залежить від опору потоку в контурі насоса, а продуктивність насоса обумовлена ​​необхідною витратою води в крані в системі тощо.

Читати більше ->

Приклад вибору станції підвищення тиску для будинку з колодязя або резервуару

Вибір насосу для односімейного будинку повинен враховувати кількість води, необхідної для господарських цілей, а також висоту до найвищої точки входу в будівлю, відстань від колодязя та розташування водяного дзеркала нижче рівня землі. Насос, також, повинен бути обладнаний мембранним резервуаром, що складається з свого роду буфера, що накопичує воду і тим самим зменшує кількість пусків насосу.

Читати більше ->

Приклад вибору системи водопостачання з колодязя

Приклад вибору насоса для постачання будинку з водопровідної води з колодязя вказує основні критерії вибору типу та розміру насоса Wilo. Правильний вибір насоса повинен враховувати, розташування водної поверхні нижче рівня землі, також, очікувану потребу у воді та відстань водозабору від будівлі. Слід також пам’ятати про підвищений попит на воду, наприклад, для господарських цілей, зокрема зрошення саду тощо.

Читати більше ->

Приклад вибору системи водопостачання будинку зі свердловини

Приклад вибору насоса, що подає воду з глибокої свердловини, показує основні параметри, які впливають на правильний вибір насоса та його розміри. Для ефективного використання води розташування водної поверхні та відстань від будівлі є особливо важливими. Не забудьте врахувати збільшення потреби в воді, наприклад, для поливу саду.

Читати більше ->