Опалення будинку

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити майже 1000 гривен на рік, замінивши стандартний насос на енергозберігаючий?

В сезон опалювання звичайний нерегульований насос,  споживає до 600 кВт/год, що більше ніж пральна машина або телевізор. Це приблизно 930 гривень щорічно!  Шокує, правда? Ми рідко звертаємо на це увагу і не шукаємо економії в котельні! Однак варто звернути увагу на потужність насосу в системі опалення. Надмірне споживання енергії – це марна переплата та шкода навколишньому […]

Читати більше ->

Як підготувати систему опалення до зими. Заміна циркуляційного насоса.

Підготовка до сезону – це правильний час, щоб задуматися над підвищенням ефективності опалювальної системи в нашому будинку.
Ми можемо це зробити легко – замінивши старий не регульований насос на новий, електронний з низьким показником споживання енергії.

Читати більше ->

Чому ми використовуємо циркуляційні насоси в системі опалення?

Використання циркуляційного насоса дозволяє значно збільшити можливості системи опалення. Розташування радіаторів в цьому випадку не обмежене відстанню або вертикальним положенням, як для традиційних систем тяжіння. Циркуляційний насос дозволяє використовувати термостатичні клапани і, таким чином, простий і дешевий локальний контроль температури в приміщеннях будівлі.

Читати більше ->

Правила вибору циркуляційного насосу в систему опалення

Принципи вибору циркуляційного насоса, в першу чергу, ґрунтуються на визначенні необхідної точки його роботи. Точка роботи на графіку характеристики циркуляційного насоса вказує, з якою ємністю (витратою) насос може працювати на заданій висоті. Висота підйому зумовлена ​​опором потоку всієї системи – трубопроводів, арматури та, наприклад, джерела тепла.

Читати більше ->

Оберіть енергозберігаючий насос

Вибір енергозберігаючого циркуляційного насоса дозволяє скоротити споживання електроенергії в кілька разів порівняно з насосами старого типу, як правило, з постійною швидкістю. Система опалення працює більшу частину часу зі зниженою потужністю, що є потенційною економією до тих пір, поки насос може знизити швидкість.

Читати більше ->

Які типи насосів можуть бути використані в циркуляційних системах?

Щоб досягти відчуття максимального комфорту, з найменшими експлуатаційними витратами, необхідно забезпечити гарне регулювання всієї системи опалення. Таким чином, система адаптує локально в приміщенні та в цілому у системі – свою продуктивність. Стандартним рішенням зазвичай стає використання термостатичних клапанів на радіаторах. Однак їх робота, що полягає у зниженні витрати потоку нагрітої води для зменшення потужності радіатора, впливає на роботу циркуляційного насоса. Нові типи насосів, які іноді називають “розумними”, можуть пристосувати свою роботу до мінливих умов – опору потоку в контурі.

Читати більше ->

На що потрібно звертати увагу при виборі насоса?

Вибір циркуляційного насоса є важливим рішенням через його тривалу експлуатацію, що в свою чергу визначає витрати, що відчутно впливають на бюджет домогосподарів. Споживання електроенергії насосом, також, надто значне за рік роботи – циркуляційний насос в системі центрального опалення може працювати понад 2000 годин на рік. Це набагато більше, ніж у випадку з освітленням або побутовою технікою.

Читати більше ->

Чи може циркуляційний насос бути трохи менш потужним?

При знижені роботи насоса на кілька відсотків буде непомітним в тепловому комфорті для власників будинку, але це призведе до економії споживання електроенергії, а отже, і знмження рахунків за її використання. Якщо використовується сучасна автоматика, вона вводить систему опалення в режим зниженої кімнатної температури. Тому енергоефективний циркуляційний насос буде абсолютно непомітний для мешканців будинку.

Читати більше ->

Де має бути встановлений циркуляційний насос?

Встановлення циркуляційного насоса на виході або звороті опалювальної системи залежить від особливостей контуру, а також вимог опалювального котла або теплообмінника. Кожне з рішень має переваги та обмеження. Циркуляційний насос у настінних котлах з відносно високим опором потоку монтується зазвичай на виході з установки і одночасно входить у теплообмінник димових газів / води.

Читати більше ->

Коли і як повинен бути встановлений насос?

Використання циркуляційного насоса в системі опалення вже є стандартом у сучасних системах, де є елементи управління, такі як стандартні термостатичні клапани, встановлені на радіаторах. Циркуляційний насос забезпечує ефективну роботу опалювальної системи, можливість регулювання витрати, низьку інерційність роботи. Це, також, дозволяє використовувати менші діаметри труб – менші, ніж для старих типів гравітаційних систем.

Читати більше ->