Рекомендовані рішення

Циркуляційний насос в системі циркуляції гарячої води має особливу функцію. Це гарантує комфорт та гігієну в подачі гарячої води для дому, постійно забезпечуючи її наявність протягом декількох секунд!

Але це не лише питання комфорту – циркуляція води в системі дозволяє уникнути застою у вузьких місцях і тим самим бореться з бактеріями, які зазвичай спричиняють неприємний запах та смак.

Циркуляція води відбувається в напрямку від нагрівача (конденсаційний або газовий котел) до точки / точок розбору води. А насос в цій системі забезпечує користувачам доступ до води з постійною температурою в найкоротші терміни після відкриття крана (при цьому виключаються витрати внаслідок очікування надходження води від потрібної температури, що мінімізує втрати енергії). Низький робочий тиск зазвичай не перевищує 1.0 МПа – насос повинен “справлятися” лише з подоланням опору системи. Такі насоси відрізняє невелике значення напору.

Більшість циркуляційних насосів, призначених для питної води, контактують з водою від 2 до 65° C. Ми повинні пам’ятати, якщо вода в системі перевищує вищезазначену температуру (або заданий рівень, визначений виробником), утворення накипу збільшується, що може спричинити пошкодження пристрою.

Для систем малої циркуляції в односімейних будинках насос Wilo-Star-Z NOVA є ідеальним рішенням, що забезпечує найвищий гігієнічний стандарт та надійний захист від корозії завдяки корпусу з латуні. Використання матеріалів найвищої якості забезпечує найбільший термін експлуатації цього насоса. Всі пластикові елементи, що контактують з перекачуваним середовищем, відповідають рекомендаціям КТВ щодо їх використання у системах питної води. Завдяки подвійному підшипнику насос Wilo-Star-Z NOVA надзвичайно тихий.

Більше про насос Wilo-Star Z NOVA та інші циркуляційні насоси Wilo для гарячої води: https://wilo.com/ua/uk/Обладнання/Дані-на-продукцію/productseries_category_27.html 

Ці та інші насоси Wilo для будинків та котеджів можна придбати у найближчого офіційного дилера

https://wilo.com/ua/uk/ВІЛО-УКРАЇНА/Контакти/ДЕ-ПРИДБАТИ/