Wilo-HiMulti 3

Ефективне та надійне водопостачання – це те, що вам потрібно для комфорту в домі!

Wilo-HiMulti 3 – це насос, розроблений та виготовлений таким чином, щоб полегшити життя як інсталятору, так і кінцевому споживачу.

Їх відмінність

Одна серія охоплює потреби будь-якого будинку та саду. Wilo-HiMulti 3 забезпечує високу продуктивність і в той же час пропонує швидкий і безпечний монтаж. Він призначений для контакту з питною та слабо забрудненою водою, наприклад дощовою водою. Повна лінійка включає звичайно, нормальновсмоктувальні насоси, що ідеально підходять для створення тиску у водопровідних мережах малої потужності, і самовсмоктувальні насоси (моделі –P), що дозволяють швидким способом всмоктувати воду з глибини до 7 метрів!

Оберіть свою модель

Нові насоси доступні в трьох версіях.

  • Wilo-HiMulti 3 – тихохідний високоефективний насос в ергономічному дизайні
  • Wilo-HiMulti 3 C – “C” або Control – насос споряджений контролером Wilo-HiControl, що захистить установку від перепадів тиску, а також від сухого ходу.
  • Wilo-HiMulti 3 H – “Н” (гідрофор) – готовий для підключення комплект з реле тиску, колектором і баком 50 л або 100 л. Нові баки на 100 л – це перш за все ідеальне поєднання ергономіки та реальної потреби у воді.

Тихі та ефективні рішення

Спеціально розроблена багатоступенева гідравліка насоса справляє величезне враження, головним чином завдяки потужним параметрам всмоктування та надзвичайно тихій роботі. Насос доступний в діапазоні потужностей двигуна від 0,4 до 1,1 кВт. Висока гідравлічна ефективність дозволяє використовувати двигуни з меншою потужністю, тим самим зменшуючи споживання надмірної кількості електроенергії, забезпечуючи таку ж потужність, що і стандартні насоси.

Проста установка, проста експлуатація

Wilo-HiMulti 3 окрім всього іншого, зберігають нерви та енергію Інсталяторів. Все завдяки рішенням, які економлять цінний час при введенні в експлуатацію – це кращий доступ до заливних та зливних корків насоса, швидке підключення до живлення завдяки Wilo-роз’єму.