Wilo-Plavis C-2G

Насосна установка для відведення конденсату

Компактна напірна установка призначена для відведення конденсату від конденсаційних котлів, систем кондиціювання повітря, систем охолодження та холодильних установок, установок осушення повітря, випаровувачів. Установки Wilo-Plavis можна використовувати для перекачування зібраного конденсату, який не можливо відвести самопливом.

Стійкий до корозії та одночасно легких насос – ідеальне рішення для збору та відводу конденсату з холодильних / кондиціонерних установок у житлових будинках, а також в офісних та сервісних спорудах. Використання внутрішніх конструкцій та датчиків рівня електродів робить його однією з найбільш компактних систем, доступних на ринку. Резервуар можна повернути на 180 ° для зручності установки. Завдяки надзвичайно ергономічному дизайну, ці пристрої майже
непомітні в установці, а тиха робота (<40 дБ) робить їх додатково абсолютно зручними для користувачів.

Принцип роботи насосних установок Wilo-Plavis

Надійне вимірювання рівня заповнення забезпечує високу експлуатаційну безпеку за допомогою електроники. Насос запускається, коли рівень рідини досягає верхнього датчика,й зупеняється, коли рівень рідини знижується до нижнього датчика. Під’єднання для відведення конденсату: від Ø 8 мм до Ø 10 мм. Малошумна робота та економія енергії за рахунок низького споживання електроенергії (20≤Вт).

Типи насосних установок Wilo-Plavis C-2G

Wilo-Plavis C-11
Wilo-Plavis C-11-2G

EASY. Ідеально підходить для настінного монтажу, над панелями, на підлозі. Wilo-Plavis C-011 – найменша на ринку насосна установка для відведення конденсату, яка може легко транспортувати рідину на один поверх (max 4м). Насосна установка має один впускний отвір, резервуар, вбудований зворотний клапан.

Wilo-Plavis C-13-2G

STANDARD. Версія Wilo-Plavis C-013 – це ідеальне поєднання ергономіки та функціональності. Насосна установка оснащена двома вхідними отвірами з можливістю зручно підібрати діаметр. Для забезпечення експлуатаційної безпеки прилад має сигнал тривоги у вигляді світлодіодного сигналу з кабелем довжиною 1,5м.

Wilo-Plavis C-15-2G

COMFORT. Wilo-Plavis C-015 – версія преміум класу, яка дозволяє підключити до 4 пристроїв. У цій версії для розділення гранульованого нейтралізатора й вузла насоса передбачено перегородку для нейтралізатора, 700 г гранул входять в комплект поставки. Насосна установка оснащена звуковою сигналізацією, світлодіодною сигналізацією та аварійним реле (довжина кабеля 1,5 м).

Характеристики