Відведення брудної води

Закінчення зимового періоду спонукає замислитися про заміські будинки, дачі, сади. Готуючись до сезону, варто пам’ятати про обладнання, яке забезпечить безпеку підвалу та гаражу. Раптове потепління протягом перших місяців весни може призвести до появи води в найнижчих місцях будівлі. В таких ситуаціях варто використовувати дренажні насоси. Широкий асортимент дозволяє обрати обладнання, яке відповідає Вашим потребам.

 

Застосування

Перш за все, насос має бути адаптований до наших потреб. Для відкачування дощової води нам не потрібні великі насоси, тому що перекачувана вода не буде містити твердих включень. Тому, для належного комфорту варто використовувати насос із вбудованим поплавковим вимикачем, який дозволяє перекачувати воду, яка має невелику кількість піску та опадів.

Конструкція

Умови встановлення матимуть найбільший вплив на тип пристрою, який використовується. Найменші насоси Wilo-Drain TM/TMW/TMR потребують приямок розміром 300х300х300. Виконуючи ці умови, насос може бути повністю занурений у воді, в той же час, можливість відкачування води до мінімального рівня = 2 мм (насосом TMR у ручному режимі роботи). Вбудований поплавковий вимикач забеспечує автономну роботу насосу (за винятком TM32/8-10м)

Якщо є можливість опустити підлогу нижче 30 см, варто скористатися готовою насосною установкою у вигляді резервуару з встановленим насосом, вмонтованим клапаном зворотнього потоку, напірним трубопроводом, з кришкою резервуара з рамою для облицювальної плитки з високоякісної сталі та підлоговим зливом. Така невелика насосна установка Wilo-Drainlift BOX забезпечує герметичність, оскільки стінки резервуара виготовлені з PEHD, дозволяє відводити чисті або малозабруднені води від пральних машин, басейнів, автомийок. Відведення вод з гаражів, підвалів, шахт при затопленні.

Насос

Базова версія насосів Wilo Drain TM оснащена поплавковим вимикачем з регульованою довжиною кабелю. Ця серія була збагачена двома додатковими насосами з розширенням – W (версія Wilo Drain TMW) та –R (версія Wilo Drain TMR).

Wilo-Drain TMW: має запатентовану систему завихрювання Twister, яка забезпечує відсутність запахів та чистоту приямків на весь період роботи. Завдяки системі Twister осад, пісок, який може бути на дні приямку, піднімається разом з перекачуваною водою. Wilo-Drain TMR: має можливість відкачувати воду до мінімального рівня = 2 мм (у ручному режимі).

Як правило, насоси мають зливне з’єднання DN32 і можуть перекачувати воду до 10 метрів вертикально. Потужність таких одиниць знаходиться в межах – 133 – 233 літри на хвилину. Таким чином вони можуть легко задовольнити потреби зливу талих та дощових вод у сезон дощів.