Каналізаційна насосна станція в будинку

Для місць у відділених районах або місць з високим рівнем ґрунтових вод необхідні гнучкі та надійні рішення. Тому ми пропонуємо використовувати каналізаційні насосні станції всередині будівлі.

В залежності від кількості притоків, ми маємо можливість використовувати потрібну станцію, з одним або двома насосами, розташовану в нижній точці будівлі, наприклад у підвалі. Обирають компактні установки з подрібнюючим елементом, які обслуговують окремі туалети.

Використання таких каналізаційних станцій дають можливість власнику будинку проектувати ванну, туалет чи пральню майже в будь-якому місці, чи в підвалі, чи на горищі, без необхідності проведення каналізаційного стояка.

Такі системи є автоматичними компактними станціями з ріжучим механізмом, зворотним клапаном, фільтром з активованим вугіллям, гнучким підключенням під тиском та можливістю підключення до унітазу і, залежно від моделі, два або три додаткові дренажні елементи.

Таким чином, це компактна насосна станція, яка встановлюється безпосередньо за унітазом або прихована у разі встановлення рамок в ванній кімнаті. Вентиляція проводиться через інтегрований фільтр з активованим вугіллям без запаху, який дозволяє не облаштовувати додаткову вентиляцію в будинку.

Детальна інформація про монтаж та установку обладнання в будівлі представлена в наступному відео:

Важливо пам’ятати, що це невеликі пристрої з обмеженим об’ємом перекачуваного середовища і вмісту. Щоб забезпечити комфорт і безперервність роботи, слід уникати потрапляння туалетних засобів та матеріалів, які можуть вплинути на блокування насосу. Наприклад:

  • паперових рушників (вони не розчиняються так легко, як туалетний папір),
  • дитячі серветки,
  • жіночі засоби гігієни,
  • презервативи,
  • монети, металеві вироби,
  • велика кількість волосся.

Додаткові рекомендації щодо монтажу представлені в інструкціях з монтажу та застосування.